• 1402/02/31 - 03:00
  • تعداد بازدید خبر : 79
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

دکتر یدالله خرمی سرپرست بیمارستان آستارا شد

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان دکتر یدالله خرمی سرپرست بیمارستان شهید بهشتی آستارا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان آستارا ،دکتر عقیل قلی پور-معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آئین تکریم ومعارفه رئیس بیمارستان شهید بهشتی آستارا  با اشاره به اجرای طرح جوانی جمعیت در گیلان گفت:استان گیلان از استانهای پیر کشور محسوب می شود ونرخ رشدفرزند آوری وازدواج درگیلان در مرز هشدار قرار دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توصیه های لازم را در خصوص تشویق آحاد مردم توسط کارشناسان ومدیران بخش سلامت در مورد ازدواج وفرزند آوری وازدیاد جمعیت را ارائه کرد.

دکتر قلی پور در ادامه  ضمن برشمردن پیگیری های  سرپرست قبلی بیمارستان  در خصوص ارتقای بیمارستان از سرپرست جدید خواست با قوت در جهت ارائه خدمت وارتقای بیمارستان باید تلاش کنید.

حجه الاسلام والمسلمین حاج محمد جواد باقری ارومی-امام جمعه شهرستان نیز در این مراسم با تشکر از کادر سلامت در خصوص تکریم اربابان رجوع سخنانی ایراد واعلام آمادگی کرد در صورت نیاز به آموزش وتشکیل کلاسهای آموزشی می توانند به بیمارستان کمک کنند.

دکتر عنایت رضایی پور -فرماندار آستارا نیز با تبریک به سرپرست جدید بیمارستان وتشکر از زحمات سرپرست قبلی در خصوص مشکلات برخی از بخش  ها وکمبود های موجود  در بیمارستان سخنانی ایراد وخواستار حل این مشکلات شد.

دکتر سید حسین احمدی -مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نیز در آغاز این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضرین وتشکر از زحمات دکتر زمانی به سرپرست جدید بیمارستان تبریک گفت.

دکتر رابعه زمانی -سرپرست قبلی بیمارستان نیز عملکرد دوره خدمتی خود را دردوره تصدی ریاست بیمارستان تشریح کرد.

 

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار شبکه بهداشت آستارا,اخبار اختصاصی,رویداداها,اطلاعیه ها,گزارش تصویری
  • کد خبر : 104857
کلمات کلیدی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/31 03:00