جلسه هماهنگی درون بخشی هفته جمعیت در آستارا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان آستارا دکتر سید حسین احمدی -مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان در این جلسه که با شعار (سهم من از جوانی ایران؟) از تاریخ 24لغایت30 اردیبهشت در شهرستان اجرا خواهد شد گفت:تمامی کارشناسان ستادی  در این هفته تمام تلاش خود را در اجرای هرچه باشکوه تر برنامه های هفته ملی جمعیت انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح جوانی جمعیت واهمیت فرزند آوری تصریح کرد:شبکه بهداشت ودرمان شهرستان  وکارشناسان ومراقبین سلامت در مراکز جامع سلامت خود را مقید به اجرای هر بهتر این برنامه میداند وانتظار ما از مردم شریف   ودستگاه های اجرایی  شهرستان همکاری در اجرای هرچه باشکوه تر برنامه های این هفته  در پیشگیری از وضعیت نگران کننده شرایط جمعیتی کشور می باشد.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان در تشریح شرایط فعلی جمعتی کشور افزود:نیروی انسانی در هرکشوری جزء مولفه های توسعه وپیشرفت هر جامعه ای محسوب می شود که باتوجه به اینکه  کشور مان در آستانه پیری جمعیت قرار دارد،بایستی اقدامات لازم وضروری برای آگاه سازی وهشدار به مردم تلاش مضاغفی انجام دهیم .

این مقام مسئول در بهداشت ودرمان شهرستان هفته جمعیت را فرصت مناسبی برای پرداختن به این موضوع واطلاع رسانی عنوان کردو براجرای برنامه های هفته جمعیت تاکید کرد.

مریم نازکدل -کارشناس برنامه جوانی جمعیت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نیز در این جلسه توضیحات کاملی از نحوه اجرای برنامه ها وشرح وظایف کارشناسان فنی و ستادی را ارائه کرد.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

فیلم ها

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/21 01:42