• 1402/02/13 - 02:43
  • تعداد بازدید خبر : 111
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
در هفته سلامت انجام شد:

بازدید مسئولین عالی آستارا از شبکه بهداشت ودرمان

در هفته سلامت نماینده ولی فقیه ونماینده عالی دولت در شهرستان آستارا از شبکه بهداشت ودرمان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آستارا ،در هفته سلامت به منظور تبریک به کارکنان خدوم شبکه بهداشت ودرمان شهرستان حجه الاسلام والمسلمین حاج محمد جواد باقری ارومی-نماینده ولی فقیه وامام جمعه  ودکترعنایت رضایی پور-فرماندار وجمشید مهدوی-معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا با حضور در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان از نزدیک ضمن  تبریک هفته سلامت وتشکر از زحمات کادر بهداشت ودرمان  با وظایف واحد های ستادی شبکه بهداشت آشنا شدند.

در این بازدید دوساعته امام جمعه شهرستان با اشاره به زحمات کارکنان سلامت در دوران سخت کرونا تصریح کردند:کارکنان بهداشت ودرمان در یک نبرد تن به تن با جانفشانی به میدان آمدند وبرای تامین سلامت مردم شهدایی را تقدیم کردند که این هفته فرصت بسیار مناسبی برای تشکر از این قشر زحمت است.

فرماندار شهرستان نیز در این بازدید ضمن تقدیر از مدافعان سلامت ،در خصوص نامگذاری هفته سلامت واهمیت پرداختن به سلامت مردم و هزینه های دولت سخنانی ایراد کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با اشاره به اینکه ارتقای شاخص  بهداشتی در تمامی جوامع نشان دهنده رشد علمی ،فرهنگی وصنعتی آن جامعه است خواستار توجه بیشتر به مقوله سلامت در زمینه های بهداشت محیط ،حرفه ای وتغذیه ومادران باردار شد.

این مقام مسئول افزود:با توجه به ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص جوانی جمعیت ووضعیت نگران کننده جمعیتی در استان گیلان باید تمامی کارکنان سلامت در روستا ها وشهرها نسبت به تشویق باروری وافزایش جمعیت اقدامات لازم را صورت دهند.

دکتر سید حسین احمدی-مدیر شبکه بهداشت  ودرمان آستارا نیز  در این بازدید ضمن تشکر ازتوجهات مدیران عالی شهرستان به بهداشت ودرمان شهرستان آستارا ، گزارشی جامع از نحوه ارائه خدمات در مراکز جامع سلامت وستاد شبکه را ارائه کرد

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار شبکه بهداشت آستارا,اخبار اختصاصی,رویداداها,اطلاعیه ها,گزارش تصویری
  • کد خبر : 103786
کلمات کلیدی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/13 02:43