• 1402/02/25 - 01:15
  • تعداد بازدید خبر : 94
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

مشکلات وموانع ارائه خدمات مرکز شبانه روزی لوندویل بررسی شد

بدنبال گزارشهایی مبنی بر نحوه ارائه خدمات بهداشتی به مردم شریف لوندویل در مرکز جامع شبانه روزی این شهر تیم مدیریتی شبکه بهداشت ودرمان آستارا با حضور در این مرکز موانع ومشکلات را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان آستارا ،دکتر سید حسین احمدی -مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صرف هزینه ای گزاف  در شهر لوندویل  جهت ارائه خدمات بهداشتی ودرمانی برای  مردم شریف این شهر وایجاد مرکز شبانه روزی خواستار ارائه خدمات بهینه بهداشتی ودرمانی در این مرکز است.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان  در این جلسه با بیان اینکه مرکز شبانه روزی لوندویل از نظر پرسنلی وتجهیزاتی وساختمانی مشکلی ندارد خواستار ارائه خدمات مناسب به شهروندان  لوندویلی شد وافزود:کوتاهی در ارائه خدمات را نخواهیم پذیرفت.

وی با اشاره به زحمات شبانه روزی کارکنان این مرکز  وستاد شبکه جهت تحقق رضایتمندی مردم  تصریح کرد:تکریم ارباب رجوع وایجاد رضایتمندی از اصول اساسی ومنشور اخلاقی کارکنان سلامت شهرستان می باشد.

در ادامه این جلسه کارشناسان ستادی حاضر در جلسه توضیحات کاملی از نحوه ارائه خدمات در مراکز شبانه روزی را ارائه کردند.

دکتر کامیار گلبابایی -مسئول مرکز شبانه روزی لوندویل  نیز در این جلسه با اشاره به آمار   ارائه خدمت گیرندگان در لوندویل ابراز امید واری کرد در جهت  ارائه خدمات بهینه تلاش مضاعفی در این مرکز انجام شود.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار شبکه بهداشت آستارا,اخبار اختصاصی,رویداداها,اطلاعیه ها,گزارش تصویری
  • کد خبر : 104522
کلمات کلیدی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/25 01:15