• 1402/02/11 - 21:26
  • تعداد بازدید خبر : 72
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه
به مناسبت هفته سلامت:

مدیر شبکه بهداشت ودرمان آستارا با امام جمعه دیدار وگفتگو کرد

به مناسبت هفته سلامت مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان به همراه جمعی از کارکنان ومسئولین شبکه بهداشت با حضور در دفتر امام جمعه با وی دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان آستارا ،دکتر سید حسین احمدی -مدیر شبکه بهداشت ودرمان آستارا وجمعی از پرسنل این شبکه با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان دیدار وگفتگو کرد.

حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج محمد جواد باقری ارومی-امام جمعه شهرستان در این دیدار ضمن تبریک هفته سلامت به کارکنان بهداشت ودرمان این هفته را فرصت مناسبی برای تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل بهداشت ودرمان دانست.

نماینده ولی فقیه در شهرستان با اشاره به رشادت های کارکنان خدوم سلامت در دوران همه گیری کرونا افزود:پیشگامان عرصه سلامت امتحان خود را در همه دوران علی الخصوص جنگ تحمیلی وصحنه مبارزه با کرونا پس دادند وشهدای زیادی را تقدیم سلامتی هموطنان کردند.

در این دیدار مدیر شبکه بهداشت ودرمان آستارا گزارش جامعی از  نحوه اجرای طرحهای بهداشت ودرمان در شهرستان وبودجه تخصیصی به وزارت بهداشت برای تامین سلامتی مردم ارائه وافزود:در اجرای برنامه های سلامت محور وزارت بهداشت ودرمان 30درصد به عهده وزارتخانه است مابقی دیگر نهاد ها و وزارتخانه ها است .

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار شبکه بهداشت آستارا,اخبار اختصاصی,رویداداها,اطلاعیه ها,گزارش تصویری
  • کد خبر : 103626
کلمات کلیدی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/11 21:26